Úspěchy CKR 2011/2012

Klíčové body dle CKR

• Na návrh CKR bude od ak. roku 2012/13  možné nastěhování (pro omezený počet studentů) i v prvním týdnu semestru. Zároveň bude spuštěna aplikace pro volbu data nastěhování. Proces nastěhování tak bude pro studenty daleko pohodlnější než kdy předtím, kdy bylo datum nastěhování přiděleno a bylo možné se nastěhovat pouze v týdnu před začátkem ak. roku.
  • Poprvé v historii CKR podána žádost o Grant rektora VŠE a České spořitelny na podporu studentských zájmových aktivit na kalendářní rok 2012.
    • Byl nám schválen grant na 2 oblasti: Zatraktivnění kolejí VŠE a Činnost CKR.
  • Obnovili jsme tradici návštěv rektora na kolejích
    • 4. ledna 2011 navštívil Jarov II.
    • 28. března navštívil Blanici

• Podařilo se nám vyjednat 15 % ze služeb pro koleje – peníze budou k dispozici a budeme moct obnovovat vybavení flexibilně dle potřeby.
  • Zamezili jsme úpravě ceníku. Koleje díky CKR zdraží od 1.1.2012 jenom o DPH.
  • Usilovně pracujeme na změně statutu CKR.
  • Podpořili jsme akci společnosti Google: Google Photography Prize, se společností Google jednáme o další spolupráci.
  • Cvičení (zumba, aerobic a další) se rozjelo kromě Blanice a Rooseveltky už i na Jarov II a Jarov III F.

Blanice

• Komunikujeme se studenty pomocí FB skupin Blanice 2011/2011 a Blanice – seznam akci
  • Poskytuje prostory projektu SPEAK (praktická výuka jazyků cestou kontaktu s rodilými mluvčími), který zastřešuje AIESEC.
  • Finančně jsme podpořili akci „Blanický Alkaton“. Video z této akce můžete shlédnout zde.
  • V tomto akademickém roce probíhá 32 různých hodin cvičení:
    • Pilates
    • Power Joga
    • Trampolínky
    • Zumba
    • Dance AE
    • Let´s Dance
    • Tae-Bo
    • Street Dance
    • Cardio Bodywork
    • ADK
  • Zakoupili jsme síťku na stolní tenis a 4 nové sušáky na prádlo.
  • Podporujeme studentské party na kolejích: Kolej Blanice Party I. a II.

Jarov I.

• Zřízena FB skupina kolej Jarov I.
  • Zřízení party místnosti – pravidelné party s hojnou účastí.
  • Zakoupeno rádio na cvičení.

Jarov II.

Jarov III. F

• Zřízena FB skupina Kolej Jarov III.F.
  • Z prostředků grantu rektora VŠE a České Spořitelny koupen nový posilovací stroj.
Nový posilovací stroj na Jarov III. FNový posilovací stroj na Jarov III. F
  • V LS se začalo ve velkém cvičit – 7 hodin týdně, různé druhy cvičení – zumba, ADK, aerobic, MTV Dance, bodyform.
  • Koupeno nové rádio pro lepší zvuk při cvičení!
  • Vznikl Filmový klub.

Jarov III. G

Rooseveltova kolej

• Zřízena FB skupina Rooseveltova kolej.
  • Znovu v provozu bar s jinou vedoucí.
  • Cvičení: thai-box, tancování, zumba.

Vltava

• Zřízena FB skupina Kolej Vltava.
  • Podporujeme studentské party na kolejích: Kolej Vltava Party.