Úspěchy CKR 2012/2013

Klíčové body dle CKR

Blanice

Spuštěn nový web koleje na školní šabloně.

Jako roky předešlé, nadále běží hodiny cvičení – momentálně se cvičí 32 hodin týdně, některé hodiny jsou pro velkou obsazenost a oblíbenost i vícekrát. Rozpis zde.

Příprava na projekt Kapka krve: Jedná se o dobročinný projekt, kdy na kolej Blanice přijede externí transfúzní stanice, která odebere zájemcům 500 ml krve. V aktuálních dnech probíhá komunikace se Všeobecnou fakultní nemocnicí, předpokládaný termín akce je prosinec 2012.

Proběhla velká uvítací chodbovice – více zde Chodbovice I. Účast: kolem 600 lidí, škody: 0 Kč.

Druhá oficiální chodbovice – oslavy vzniku Československa – více zde Chodbovice II. Účast: kolem 300 lidí, škody: 0 Kč.

Kolej Blanice party v klubu El Mágico – dne 23. 10. 2012 se v klubu El Mágico uskutečnila Kolej Blanice party, do budoucna se počítá s opakováním této party. Fotky zde.

Další aktivity KR Blanice v ZS 2012/13:

• Zřízení nové místnosti na ping pong,
  • Ping Pong liga: souboj přihlášených hráčů o věcné ceny, liga běží během celého zimního semestru, momentálně je přihlášených 28 hráčů,
  • Party Room: Příprava projektu k rekonstrukci místnosti,
  • Obnoven projekt Vymaluj si sám: Prozatím 3 pokoje projevili zájem o proplacení nákladů, pro inspiraci studentů do budoucnosti připravujeme soutěž o nejhezčí pokoj na Blanici,
  • Soutěž o nejlepší fotku Blanice anebo z Blanice – soutěžíme o věcné ceny!

Jarov II.

Pokračujeme ve cvičení, aktuální rozpis.

Z prostředků grantu rektora VŠE a České spořitelny, generálního partnera VŠE, zakoupeny nové reproduktory a dovybavena posilovna. Zpráva o čerpání grantu zde.

Zavedeny jednolůžkové pokoje.

Plánovaný nákup běžeckého pásu do posilovny.

Jarov III. F

V zimním semestru proběhly dvě seznamovací párty, první se účastnilo cca 20 lidí, té druhé cca 30, škody nulové.

V letním semestru proběhl první Beer pong turnaj, kterého se zůčastnilo 9 dvoučlenných týmů. Pro tři nejlepší byly zakoupeny ceny v celkové hodnotě 500 Kč z 15 % fondu ze služeb.

Zakoupeny dvě tabule do studoven. Repráky na cvičení. Podložky do posilovny. Šipky a ping pongové pálky.

Momentálně probíhají cvičení v pondělí (Pilates od 20.00), ve středu a čtvrtek Zumba.

Zaveden nový přehlednější skladový systém, který má přehlednější pravidla pro užívání letního skladu.

Jarov III. G

Každou středu probíhá cvičení (různé druhy tance).

Zakoupen nový pingpongový stůl z 15 % fondu ze služeb na financování činnosti kolejní rady.

Uskutečnil se pokerový turnaj, který se bude v případě zájmu opakovat pravidelně.

Rooseveltova kolej

• Nový ping pongový stůl v tělocvičně,
  • Uspořádána chodbovice s účasti okolo 30 studentů. Škody nulové,
  • Uspořádán pokerový turnaj v baru,
  • Pravidelně každý úterý probíhají tématické akce,
  • V létě se budou organizovat grilovačky na dvoře koleje,
  • Každé úterý a čtvrtek probíhají večerní hodiny bodystylingu,
  • POZOR! Na koleji řádil kalhotkový zloděj, ukradl studentce věci ve sprše – potřeba si hlídat více své věci a vždy zamykat,
  • Probíhají postupné výměny vadných postelí.

Jarov I.

Zakoupeny vodní vysavače a konečně prováděny opravy závad. Dále nakoupeny různé společenské hry a míče. Nově jsou nabízeny pernamentky na ping pong.

Plánujeme:

• kulečníkový stůl,
  • pokerovou sadu,
  • kladku do posilovny,
  • podložky do posilovny,
  • dva orbitreky
Momentálně je v jednání pořízení multifunkčního tisknoucího stroje.

Vltava

Z prostředků grantu rektora VŠE a České spořitelny, generálního partnera VŠE, provedena rekonstrukce Nové studovny.

Foto z rekonstrukce Nové studovny na Vltavě zde.

Zpráva o čerpání grantu zde.