-

-

-

Streetball – volejbalový turnaj

1.5. 2013 se uskutečnil na hřištích kolejí Jarova první Streetball – volejbalový turnaj pod záštitou CKR. Turnaje se účastnilo okolo 70 studentů nejen z kolejí na Jarově, ale i z Jižního města.

Streetballu se zůčastnilo devět týmů, které byly rozděleny do dvou skupin, v nichž se hrálo systémem každý s každým. Dle umístění v tabulce pak následovala vyřazovací kola. Turnaj se zúčastnil i jeden tým tvořený studenty z USA. Američané potvrdil, že nejlepší basket se hraje za Velkou louží.  Porazili všechny své soupeře a vyhráli celý turnaj.

Volejbalu se zúčastnilo pět šestičlenných týmů, z toho jeden opět tvořili studenti z USA. Ve volejbalu se jim už tak nedařilo a nakonec obsadili “až” 4 – 5 místo. Hrálo se systémem každý s každým na dva vyhrané sety, z čehož následně vyšel vítěz podle počtu vyhraných zápasů.

Po celém dni plném sportovních výkonů následovala slibovaná grilovačka, která se následně přeměnila v after party, kde již nechyběly “posilňující” nápoje.

Celý tento turnaj mohl být uskutečněn díky získanému grantu rektora VŠE a České Spořitelny.